یک سوال ساده

چرا آیت الله خامنه ای براهپیمایی 22 بهمن نمیرود ؟

در سالهای اخیر با توجه بکهولت سن ، میتوان این موضوع را توجیه کرد ؛ اما بخاطر دارم سالهایی را که وی بکوهپیمایی میرفت و تصاویرش از سیما پخش میشد ؛ آنقدر که ذهن من یاری میدهد ، در آن سالها نیز او براهپیمایی نمیرفت .

شاید توجیهش این باشد که او با اهمیتتر از آنستکه در یک مراسم عمومی شرکت کند . در راهپیمایی 22 بهمن سوژه اصلی رهبر نیست بلکه خود این روزست. حال آنکه آیت الله خامنه ای هرگاه در میان مردم ظاهر میشود باید سوژه اصلی باشد و اهمیت حضور او مجالی بدیگر موضوعات ندهد . تا بدینترتیب در ذهن عوام الناس القا شود که باید در طول مسیر منتظرش بمانند و خودروی حامل او را ببوسند و بدنبال آن بدوند .

حالا چنین صحنه ای را در خیابان آزادی تصور کنید . اینطوری که راهپیمایی بگا میرود.

و اگر قرار باشد جماعت چنین ارادتی بولایت نشان ندهند که خیلی بدست ؛ نیست؟!

/ 17 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رهبر

چرا فحش می دی ؟

علی قبادی

شما ها چقد خرین که نمیدونین رهبر چیه! رهبر نام منطقه ای مسکونی در شمال شرق شهر تهرانه که یه جاهایی طرفه همون خاک سیفید (فکر کنید سفید! خودمم مور مورم میشه میگم سیفید! جووووووون! لبو لوله کن!! ) مینی بوساشم میدون رسالت اول خیابون هنگام کنار روزنامه فروشی واس میستن! الان دیگه باید از گمراهی در اومده باشین!!

فنر

رهبر يعنی راهبر به اين مفهوم که با شما اينقدر راه می ايد تا راه رفتن را بيا موزيد و حال که تقريبا اکثر هموطنان شرکت کننده در راهپيمايی خود اين کاره اند و کیلومتر ها راه را ذرتی می پیمایند چه نيازی به حضور رهبر است.و ایشان دیگر میتوانند اسوده تخم هایشان را باد بدهند و فتیله عیدا تعطیله را ببینند.

زهرا

به نظر من مساله درست نوشتن املای " حضور" ، از رفتن یا نرفتن رهبر به راهپیمایی مهم تره.

ميلاد

سلام عرض کنم که راهپيمايی و کوهپيمايی ۲۳ تا فرق با هم دارن اوليش اينه که راهپيمايی کار عوام الناسه و کوهپيمايی کار بورژوازی محسوب ميشه ۲۲ تای ديگه اش اينجا جا نميشه. بعدا بهت ميگم

ميلاد

راستی من تو لينکدونيم ميکنمت

سایه

سلام اپ کردم با نام من تو را می نویسم ! خوش حال میشم بیای

حمیدرضا

عجب ملتی داریم که باز به حرف این رهبر گوش میدن.

مرغ باغ ملكوت

از مال رهبر بالا نرو ميفتی باباسيلت جر ميخوره . البته اگر بيمه باشی بيمه ۲۰ ٪ هزينشو ميده .